Bestuur

Contact: Adres, Bestuur, Trainers en Commissies
Postadres
AV Pallas 67,
Bornsesteeg 2b,
6708 PE Wageningen.

mail: secretaris@pallas67.nl

Route

Ideeën of suggesties?
Aarzel niet en mail ze naar info@pallas67.nl
Dagelijks Bestuur

Voorzitter
Anne Elings

telefoon: 0317-412221
mail: voorzitter@pallas67.nl

Secretaris
Marion Bogers.

telefoon: 0317-412180,
mail: secretaris@pallas67.nl

Penningmeester
Ate Crum.

telefoon: 0317-315032,
mail: penningmeester@pallas67.nl .
IBAN: NL86 INGB 0005 1878 75 (ING Bank 5187875) t.n.v. AV. Pallas'67

Algemeen Bestuur
Nynke Groendijk. Telefoon 0317-421546, nynke.groendijk@tiscali.nl
Lydia de Haer. Telefoon 0317-416655, lydia.jack@kpnmail.nl

Website
Webmasters: Tycho Schol en Piet Joling;
webredacteuren: Wilhelm Thieme en Mireille Baart.
Mail: webmaster@pallas67.nl

Trainers

Contactpersonen en Coördinatoren
Jeugd
Jeugdcommissie
vacature, mail jeugdcie@pallas67.nl

Trainerscoordinator Jeugd (technisch)
Nynke Groendijk. Telefoon 0317-421546, nynke.groendijk@tiscali.nl

Trainerscoordinator Jeugd (sociaal)
Marina van der Zee. Telefoon 0317-421582, jeugd@pallas67.nl

Trainingsgroep voor kinderen met autisme
Arnold Kraakman mail a.kraakman@chello.nl

Wedstrijdsecretaris-uit (pupillen)
Nienke Brouwer. Telefoon 0317-420088, mail pupillen@pallas67.nl

Wedstrijdsecretaris-CD Junioren
Margje Soet, mail wedstrijdsecr.cd@pallas67.nl

Wedstrijdsecretaris-uit (overige junioren, senioren & masters)
Nynke Groendijk. Telefoon 0317-421546, mail wedstrijdsecr.uit@pallas67.nl

Overige
Ambassadeur EK Atletiek 2016 in Amsterdam
Lydia de Haer, mail: EKambassadeur@pallas67.nl

Baancommissie
Nynke Groendijk. Telefoon 0317-421546 mail nynke.groendijk@tiscali.nl
Arjen Schots. Telefoon 0317-421582 mail arjen.schots@planet.nl

Clubhuisbeheercommissie
Telefoon 06-83197229 - mail clubhuisbeheercie@pallas67.nl
Kees Heije, Carl Jansen en Arjan van Asselt.
Reserveren clubhuis.
Contactpersoon stichting Pallas Clubhuis Wageningen
Paulien Adamse (voorzitter@pallas67.nl )

Kascontrolecie
Jeroen Oudenhoven, Arie Cuppen

Ledenadministratie
Henk Altmann. Telefoon 0317-410384, mail ledenadministratie@pallas67.nl

Materialencie
Jan-Willem van der Hek. Telefoon 0317-423511.

PR-cie
Algemeen: prcie@pallas67.nl
WAK-zaken: Welmoed Soepboer. Telefoon 0317-416396, mail wak@pallas67.nl

Sociale Activiteiten
Marloes van Loon, mail soccie@pallas67.nl

Sponsorcie
Frederike Sieders, mail: frederikesieders@hotmail.com

Toekomstcie
Jos Stuyt, tel 0317-460497, mail: jos.stuyt@yahoo.nl

Trainerscoordinator Volwassenen
Lydia de Haer, mail training@pallas67.nl

Tuincommissie
Martijn Menken, mail tuincie@pallas67.nl

Vertrouwenspersoon
Floor Bakker, mail vertrouwenspersoon@pallas67.nl
Een veilig klimaat vinden we belangrijk. Het kan zijn dat je jezelf in bepaalde situaties niet prettig voelt. Lees dan hier verder.

jeugdtrainersVrijwilligerscoördinator
Rob Groendijk. Tel. 0317-421546, mail: vrijwilligerscoordinator@pallas67.nl

Wedstrijdorganisatiecommissie & Wedstrijdsecretaris-thuis
Arjen Schots. Tel. 0317-421582, mail wedstrijdsecr.thuis@pallas67.nl
Jurycoördinator: Bastiaan Versteeg, mail juco@pallas67.nl

Naar Top

img_885120151102_keuken-en-barimg_246420151101_buitenkant-clubhuis