Trainers

Trainers

Volwassenen

Trainer Groep Telefoon E-mail
1Marcel Baatsen Middengroep vroeg donderdag 0317-460351 marcelbaatsen@gmail.com
Petra van Bekkum Middengroep laat en Lange afstandgroep 0317-410651 petravanbekkum@gmail.com
Marion Bogers Woensdagochtend groep. 0317-412180 44p@chello.nl
=Joost Cornelissen Basisgroepen 06-20223690 joostwcornelissen@gmail.com
Arie Cuppen Middengroep laat en Instapgroep 0317-421648 acuppen2009@hotmail.com
Arjen van Druten Trainer Lange afstandgroep 026-3341359 vosvan@yahoo.com
Nynke Groendijk-Wilders invaller technische- en sprintgroep 0317-421546 nynke.groendijk@tiscali.nl
Lydia de Haer Middengroep vroeg dinsdag 0317-416655 lydia.jack@kpnmail.nl
Neeltje van Hulten Technische- en sprintgroep 0317-421846 neeltjevanhulten@yahoo.com
Carla Koster Woensdagochtend groep. 0317-413587 jeroencarla@12move.nl
Maruschka Kroon Start to Run en Bosgroep 06-57251909 maruschka.kroon@gmail.com
Frederike Sieders trainer lange afstandsgroep zondag 0317-417712 frederikesieders@hotmail.com
Welmoed Soepboer Bootcamp, Technische groep 06-54252767 welgemoed@gmail.com
Dine Volker Bosgroep 0317-312466 dinevolker@online.nl
Hans Wilmink Lange afstandgroep donderdag 0318-413049 wilmink@planet.nl
Jeroen Zeinstra Wedstrijdgroep baan 0317-421846 jeroenzeinstra@live.nl

 

Jeugd

Trainer Groep Telefoon E-mail
Paulien Adamse Mini-pupillen woensdag 0317-422398 paulien.adamse@hetnet.nl
Patrick Beukers B-pupillen maandag 0317-450685 pjbeukers@hotmail.com
Mirjam Broekmeyer C-pupillen maandag 0317-422254 mirjam.pallas67@gmail.com
Nienke Brouwer bostraining pupillen, D-junioren 0317-420088 nienke.brouwer@antenna.nl
Fynn van Buuren CBA-junioren wedstrijdgroep weekend fynn17@Gmail.com
Kadia Diédhiou D-junioren maandag 0317-416922 diedhiou@planet.nl
Kayleigh de Graaff invaller ASS-groep 0317-460455 bart.degraaff@upcmail.nl
Nynke Groendijk-Wilders CBA-junioren wedstrijdgroep 0317-421546 nynke.groendijk@tiscali.nl
Caroline Groot-Pennekamp D-junioren woensdag 0317-418735 groot.pennekamp@hetnet.nl
Ruud Haver A-pupillen, D-junioren maandag 0317-421010 ruudhaver@online.nl
Jan Willem van der Hek CBA-junioren wedstrijdgroep 0317-423511 t.van.vliet14@kpnplanet.nl
Elske Hoen assistent B-pupillen maandag 06-57251909 info@elskehoen.nl
Jasmijn Hoevers B-pupillen woensdag 0317-422629 jasmijn.hoevers@xs4all.nl
Rik Hoevers A-pupillen, CBA-junioren basisgroep 0317-422629 rik.hoevers@xs4all.nl
Egon Hofstad A-pupillen woensdag 0318-416019 egon.hofstad@gmail.com
Janine van Hofweegen-Holshuijsen A-pupillen maandag 0317-414065 tychojanine@chello.nl
Klaske Hoogstra invaller pupillen 0317-417538 klaske.hoogstra@live.nl
Frans Janssen D-junioren woensdag, ASS-groep 06-33107241 Franslonie@casema.nl
Arnold Kraakman A-pupillen maandag, ASS-groep 0317-426829 a.kraakman@chello.nl
Linda van de Lagemaat A- pupillen maandag 06-12539749 linda_3139@hotmail.com
Isa Lamers assistent ASS-groep 0317-412766 marjon.derksen@vanselling.nl
Arjen Schots CBA-junioren wedstrijdgroep 0317-421582 arjen.schots@gmail.com
Marloes Schrijver mini- pupillen maandag 0317-427318 mdschrijver@hotmail.com
Patrick Smit B-pupillen woensdag 0317-840068 p.smit49@upcmail.nl
Erwin Thimister C-pupillen woensdag 06-31913615 e.thimister@buronutricoach.nl
Jetske van der Wilt invaller ASS-groep 0317-426310 floor.judy@hetnet.nl
Jos de Wit CBA-junioren basisgroep 0317-420862 ahemdewit@gmail.com
Reineke Wit mini-pupillen maandag 0317-620066 witbakker@freeler.nl
Marina van der Zee D-junioren 0317-421582 marina.vdzee@gmail.com